O firmie

Produkty w systemie "TRIBO-MED" to zawsze nowy standard wyposażenia w segmencie produktów dla służby zdrowia, oferując znakomitą jakość w bezkonkurencyjnej cenie.

 

Każdy z prezentowanych systemów jest projektowany, konstruowany i wykonywany z myślą o stworzeniu indywidualnego, optymalnego i bezpiecznego miejsca pracy podczas przeprowadzanych zabiegów medycznych.

Dotychczasowe doświadczenia, zastosowanie różnorodnych rozwiązań technicznych oraz nowatorskich pomysłów projektowych, umożliwiły wypracowanie koncepcji mebli o szerokiej gamie zastosowań z zachowaniem wymaganych standardów higieny. W naszej ofercie odważnie realizujemy nowatorskie rozwiązania techniczne w świeżym, nowoczesnym duchu, uwzględniając jednocześnie standardową klasyczną funkcjonalność.

Oferowane przez nas produkty to spotkanie sprawdzonych w praktyce zasad z wizją projektantów przykładających wagę do najdrobniejszych detali, tak aby w całości wszystko harmonizowało się ze sobą realizując bieżące potrzeby i wytyczając nowe kierunki.

Proponowana gama wyrobów medycznych wraz ze specjalistycznym wyposażeniem pomocniczym, pozwala zaplanować otaczającą przestrzeń w sposób ergonomiczny, gwarantujący standaryzację i optymalizację pracy oraz dobrać indywidualnie skonfigurowane stanowisko pracy w celu spełnienia rosnących wymagań i oczekiwań Odbiorców.

Wyroby nasze są ciągle modernizowane i aktualizowane, z tego też powodu stosowane rozwiązania konstrukcyjne mogą się różnić od pokazanych w katalogu.

Mając świadomość, jak ważna jest praca personelu medycznego podczas leczenia i ratowania życia pacjentów, dokładamy i będziemy dokładać wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały Państwa oczekiwania oraz nigdy nie zawiodły.

W działaniach naszych dążymy, by oznaczenie każdego wyrobu logo TRIBO było gwarancją wysokiej i bezkompromisowej jakości, co samo w sobie jest wiarygodną i najlepszą rekomendacją.

Wszystkie wyroby prezentowane w katalogu są produktami naszej firmy.

 

ofirmie podpis